DE EN CZ

ÜBER UNS

DE Firma Prohallsport s.r.o. je jedna z mála firem v České Republice, která se plně specializuje na výrobu, servis, montáž a demontáž přetlakových hal. Jsme sice nejmladší firmou, která se zabývá tímto odvětvím, ale naše zkušenosti sahají až na samé prvopočátky výroby, montáží/demontáží přetlakových hal v České republice, na Slovensku i v Německu.

Dále máme také velice dobré zkušenosti s veškerými, nafukovacími halami, které jsou na českém trhu od konkurenčních firem. Zkušenosti týkající se hlavně montáží/demontáží, servisu, oprav, obměny plášťů.
Od téhož roku 2003 se naše zkušenosti také zaměřují na výstavbou, úpravu, pokládku sportovních povrchů, převážně antukových kurtů. Praxi s úpravou antukový kurtů jsme hlavně načerpaly v Německu na turnajích v Bavorsku (BMW Open).
Náš program se také věnuje výrobě z PVC tkanin jako jsou pergoly, party stany, auto plachty, prodejní stánky, zakázková výroba.
Také se zabýváme poradenstvím pro budoucí výstavbu sportovních areálů, přetlakových hal, posudků pro pojišťovny, vypracování studií k předloze pro projekty.
Veškeré informace najdete na těchto webových stránkách nebo v odkazu kontaktů firmy Prohallsport s.r.o.
Budeme se těšit na Vaši spolupráci.