CZ EN DE

VÝROBA

HALA A JEJÍ VYUŽITÍ

Nafukovací hala neboli přetlaková hala je zařízení, které slouží k zastřešení libovolných ploch nejrůznějších rozměrů. Nafukovací haly se používají převážně k zastřešení tenisových kurtů, fotbalových hřišť, víceúčelových hřišť, ledních ploch, bazénů, uskladňovacích prostorů, zábavných prostorů a sociálních prostorů.

Nafukovací hala se skládá ze tří nebo čtyř plášťů dle zadání. Konstrukce nafukovací haly je ocelové lano, které drží halu upevněnou na kotvách navrtaných k zemi. Dalšími komponenty haly jsou hlavní vchod a nouzový východ. Osvětlením v hale jsou zářivkové trubice zavěšené na límcích pláště. Srdcem nafukovací haly je vzduchotechnická jednotka (VZT), která ji nafouknutou na 300p a zároveň slouží jako vytápění. Jednotka je vždy kompaktní a obsahuje záložní generátor, který drží halu v provozu při výpadku proudu.

VÝVOJ

U nafukovací haly je naším momentálním záměrem rozvíjet technologii o materiály tak, aby dostupnost byla stejná jako u běžných materiálů. Zvyšují se nároky zákazníků na úsporu energií, snadnější montáže i demontáže nafukovacích hal a zkvalitnění služeb. Zejména jde o materiály, které se dnes vyrábějí v cizině a jsou těžce dostupné.

Naše firma se neustále zabývá výzkumem a testováním nejnovějších materiálů, které se na halový provoz dají použít. Výsledky našich studií jsou pro naši práci samotnou podstatou a to natolik, že nám dávají výrazný náskok oproti konkurenci. Rozšiřujeme náš sortiment tkanin PVC, izolačních bublinek, UV folií.

Dnes umíme zákazníkovi nabídnout vždy to, co poptává nebo nalézt ještě lepší alternativu k jeho požadavku.